Posts Categorized: Z życia domu

Życzenia

Życzenia z okazji Dnia Seniora od młodzieży z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej… Młodzież przyniosła dla Seniorów kosz słodyczy oraz piękne kartki zrobione ręcznie z życzeniami. Dziękujemy Bardzo!!

Spacer po Arboretum

Dzięki współpracy z Leśnym Bankiem Genów w Kostrzycy nasi Mieszkańcy mieli możliwość odwiedzić ich siedzibę oraz przespacerować się po Arboretum. Udało się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy dotyczących drzew, krzewów i innej roślinności a do tego pogoda dopisała na tyle, iż spacer był wspaniały. Więcej zdjęć TUTAJ

Senioralia

W tym roku dzięki poluzowaniom w obostrzeniach i szczepieniach przeciwko COVID-19 mieliśmy możliwość udziału w korowodzie Seniorów. Była to świetna okazja aby móc się barwnie ubrać i reprezentować jeleniogórskich Seniorów. Dodatkowo pogoda była dla nas bardzo sprzyjająca i dzięki temu pochód był pełen jesiennych barw.

Sierpniowy Grill

Korzystając z pięknej pogody udało się zorganizować grilla naszym Mieszkańcom. Jak zawsze kiełbaska i muzyka ściągnęła liczne grono osób. Wszyscy z uśmiechem na ustach posiedzieli, pośpiewali i co najważniejsze pojedli.

Występ Iluzjonisty

Na początku czerwca do naszego Domu przybył niesamowity iluzjonista, który nie tylko potrafił czarować ale udało mu się także nas oczarować swoimi niewytłumaczalnymi trikami. Po jego występie jeszcze długo będziemy się zastanawiać nad tym jak niemożliwe stało się możliwe

Dzień Matki

Korzystając z pięknej majowej pogody na terenie naszego Domu odbyło się ognisko z okazji Dnia Matki. Na ognisku gościliśmy Zastępca Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Pana Janusza Łyczko. Wspólne biesiadowanie umilał nam zespół „Sybiracy i Kresowianie”. Miła atmosfera panująca podczas spotkania napełniła nas pozytywną energią.